Lords Online - opis gry przeglądarkowej MMORPG. Gra łącząca elementy gry ekonomicznej i gry strategicznej

Lords Online MMORPG
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Lords Online Ocena Internautów
12345

Zagłosuj!

Loading...
3.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Darmowa gra na przeglądarkę Lords Online pozwala na rozgrywkę na dwóch typach map: Master i Hero. W trybie Master większy nacisk położony jest na warstwę ekonomiczną Lords Online.W trybie Master większą uwagę skupiasz na rozwoju osad, zarządzaniu nimi, planowaniu. Tryb Hero jest przeznaczony dla graczy, którzy chcieliby wziąć udział w epickich bitwach – tutaj gra przybiera postać typowego tytułu RPG, w którym dbasz o statystyki swojego bohatera, walczysz, eksplorujesz, rozwiązujesz zagadki.

W Lords Online gramy w przeglądarce internetowej, w rozgrywkach bierze udział wielu graczy, w elemencie MMO gra ta posiada wszystko, co posiadać powinna. Fabuła Lords Online krainy Mu – mistycznego świata, w którym obok siebie w nieustannym konflikcie funkcjonują przedstawiciele wielu ras. Walka toczy się oczywiście o władzę i potęgę.

Grafika trzyma wysoki poziom, rozległość map, system sojuszy, 3 klasy postaci, wiele jednostek do wyboru i rozbudowana taktyka powodują, że Lords Online ma bardzo duży potencjał.

Autorzy Lords Online określają ją jako przeglądarkową grą strategiczną drugiej generacji. Jak w każdym haśle marketingowym – po części można się z tym zgodzić, a po części nie. Z resztą, sprawdźcie sami. Adres gry: lo.igg.com

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową