Strategia na przeglądarkę internetową pt. Lord of Ultima to przygotowana w języku polskim rozbudowana produkcja dla wymagającego gracza

lord-of-ultima
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Lord of Ultima Ocena Internautów

5 głosów, średnia ocena: 5,00/5

 Loading ...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Podejmij się wykonania tej kluczowej dla istnienia całego królestwa misji i weź udział w niekończącej się kampanii, którą jest przygoda ze strategiczną browserową grą online pt. Lord of Ultima.

Tutaj przetrwają tylko Ci z Was, którym nie straszne wielogodzinne kampanie, epickie bitwy i trud wznoszenia potęgi, jaką z pewnością będzie Twoje imperium. Lord of Ultima jest bowiem klasyczną grą MMO z gatunku strategii, w której liczy się umiejętność przewidywania i planowania. Każdy błąd wykorzystają Twoi rywale, więc podejmując kolejną decyzję miej to na uwadze.

Tutorial w Lord of Ultima

W Lord of Ultima autorzy przygotowali dla nas tutorial. Samouczek będzie świetną pomocą dla początkujących graczy

Przejdźmy do mechaniki rozgrywki. Mniej wprawny gracz po uruchomieniu Lord of Ultima może poczuć się ciut zagubiony i przytłoczony ogromem opcji i funkcji, z jakich przyjdzie nam korzystać. Na szczęście – gra jest po polsku a tutorial, którym rozpoczynamy swoją przygodę z LoU, wprawnie i szybko wprowadzi nas w arkana tej produkcji. Mamy do czynienia z grą strategiczną, więc sztuka będzie polegała na umiejętnym wykorzystaniu zasobów naturalnych (budulca, kruszców itd.) na rzecz rozbudowy infrastruktury królestwa. Każdy z budynków, jaki kolejno będziemy stawiać na naszych terenach ma określoną funkcję. Centralnym tworem jest ratusz: to główne miejsce i centrum zarządzania.

Mapa Lord of Ultima

Rozległa mapa z zaznaczonymi wieloma elementami. Na szczęście mamy legendę, która objaśnia znaczenie piktogramów na mapie

Celem Lord of Ultima jest jak najlepsze zorganizowanie funkcjonowania imperium, ekspansja terytorialna a w efekcie: podniesienie naszej pozycji w rankingu. Musicie wiedzieć, że prowadzony jest stale ranking wszystkich graczy. Oprócz tego mamy wyznaczone konkretne zadania, których wypełnienie pozwoli podnieść poziom i odblokuje dostęp do nowych funkcji. Prowadzimy upgrade, czyli modernizację budynków, co zwiększa ich wydajność i przyspiesza procesy produkcji.

Zadania Lord of Ultima

Lista zadań w LoU, których wypełnienie zostanie nam wynagrodzone licznymi bonusami i podniesieniem poziomu doświadczenia

W kwestii warstwy graficznej nie można tej aplikacji niczego zarzucić. Wszak w strategiach bardziej liczy się czytelność i przejrzystość interfejsu. W Lord of Ultima mamy schludną i czytelną grafikę oddającą klimat średniowiecznych potyczek militarnych: budynki wyglądają ładnie, otoczenie wzbogacone jest o animacje, a dźwięki otoczenia świetnie uzupełniają to, co widzimy. Mamy więc do czynienia z produkcją dopracowaną, rozbudowaną i należącą do ścisłej elity jeśli chodzi o strategiczne gry przez przeglądarkę internetową.

Jeden komentarz do Lord of Ultima

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW