Hoduj zwierzaki, uprawiaj rośliny, przygotowuj gotowe produkty w browserowej farmerskiej grze online pt. KapiFarm. Nowa przygoda na farmie - gra online

Kapi Farm
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra KapiFarm Ocena Internautów

2 głosów, średnia ocena: 3,00/5

 Loading ...
3.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Wirtualni farmerzy, którzy już mieli okazję udoskonalić swoje umiejętności w wielu różnych, wcześniej powstałych grach farmerskich po raz kolejny będą mogli sprawdzić swoje umiejętności dzięki KapiFarm.

Nie spodziewajcie się wielkich rewolucji, jednak kosmetycznych zmian sprawiających, że grając w Kapi Farm poczujecie tzw. powiew świeżości. W tej grze farmerskiej główny rdzeń zabawy pozostaje niezmienny: pole, budynki gospodarcze, zadania i ciężka harówa na roli. Oczywiście to Wy zarządzacie wszystkim i odpowiadacie za wyniki Twojego rancza.

Zwierzęta gra Kapi Farm

Do zdobycia szereg trofeów w Kapi Farm

Zebrane z pół plony trzeba przetworzyć korzystając z wybudowanych budynków i zakupionego sprzętu oraz surowców. Na polach dojrzewać będą plony, które trzeba plewić i podlewać, nie zapominając o odpowiednim nawożeniu. Znajomi pomogą w potrzebie, sami też będziecie mogli pomagać innym, co w przyszłości zwróci się z nawiązką. Tak jak w innych grach farmerskich w KapiFarm również premiowana będzie umiejętność funkcjonowania w społeczności oraz niesienie pomocy innym.

Gra farmerska KapiFarm

Oto Twój sad i ogród, czyli częśc gospodarstwa, na którym popracujesz

Chociaż gameplay nie różni się od innych produkcji tego typu możecie liczyć – co widać z resztą na screenach – na bardzo oryginalną oprawę graficzną. Pojawi się też kilka innych niespodzianek, które nie byłby nimi, gdybyśmy o nich tutaj wspomnieli. Tak czy inaczej – na razie trwają zamknięte testy beta tej produkcji. Prawdopodobnie gra Kapi Farm wystartuje równocześnie w kilku językach, w tym po polsku. Zaktualizujemy ten artykuł jak tylko będzie wiadomo więcej na temat tej produkcji.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry online