Opis gry dla dziewczyn pt. Gossip Girl: Social Climbing, jest to gra oparta na programie TV

gossip-girl-social-climbing
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Gossip Girl: Social Climbing Ocena Internautów

3 głosów, średnia ocena: 3,67/5

 Loading ...
3.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Wstąp do skandalizującej elity Manhattanu i pnij się po szczeblach drabiny społecznej. Społecznościowa gra w portalu Facebook – głównie dla dziewczyn.

Zaczynamy od prostej ankiety – otrzymujemy pytania i kilka odpowiedzi, z których musimy wybrać jedną. W zależności od udzielonych odpowiedzi tworzony jest profil naszego awatara. Potem przechodzimy już do rozgrywki. Misje polegają np. na wybraniu się na imprezę, zrobieniu szumu medialnego wokół własnej osoby itd.

W przeglądarkowej grze Gossip Girl: Social Climbing gracze otrzymują punkty za uczestnictwo w różnorodnych konkurencjach i wydarzeniach. Jeśli media lub znajomi zobaczą Cię w towarzystwie odpowiedniej osoby, kiedy Twój ubiór zostanie uznany za bardzo trendy itd. Im więcej punktów zdobywasz, tym wyżej stoisz w hierarchii Manchattanu.

Oczywiście, nie możesz chodzić na imprezy, na których gośćmi są największe gwiazdy, z przysłowiowym gołym tyłkiem. Musisz zrobić zakupy – pamiętaj, że Twój strój również wpłynie na popularność Twojej osoby w elicie Manhatannu.

Gra została oparta na show telewizyjnym popularnym w USA. To gra dla dziewczyn, chociaż pewnie znajdzie się paru chłopaków, którzy będą chcieli, chociażby z ciekawości, zagrać w Gossip Girl: Social Climbing. Adres gry:http://apps.facebook.com/gossipgirlgame/

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry online