Informacje na temat przygotowywanej przez Bigpoint nowej gry na podstawie licencji HBO serialu TV pt. Game of Thrones Seven Kingdoms - przeglądarkowa gra MMO RPG z trójwymiarową grafiką

Gra Game of Thrones Seven Kingdoms
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Game of Thrones Ocena Internautów

1 głosów, średnia ocena: 5,00/5

 Loading ...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

To już oficjalnie potwierdzony fakt. Przygotowywana we współpracy między Bigpoint a HBO nowa przeglądarkowa produkcja MMORPG będzie nazywać się Game of Thrones: Seven Kingdoms.

Amerykański serial telewizyjny prezentowany przez sieć HBO (polski tytuł: Gra o Tron) stworzony został przez Davida Benioffa i DB Weissa. Twórcy serialu z kolei inspirowali się serią powieści fantasy pod oryginalnym tytułem A Song of Ice and Fire pióra Martina George’a z gatunku fantasy osadzony w realiach średniowiecza. Emisja pierwszego sezonu serialu TV rozpoczęła się 17 kwietnia 2011 roku w Stanach Zjednoczonych. Od samego początku serial cieszył się uznaniem krytyki i widzów, czego dowodem są nominacje do wielu prestiżowych nagród dla twórców telewizyjnych.

Wróćmy jednak do przygotowywanej produkcji MMORPG. Tzw. suchych faktów dotyczących gry na razie jest niewiele. Ze screenów wywnioskować można, że będzie to bardzo zaawansowana technologicznie produkcja na przeglądarkę internetową. Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana a artykuł ten uzupełnimy o nasze wrażenia jak tylko tytuł ukaże się na rynku.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry online