Każdy wielki dowódca wie, co robić w czasie Czerwonego Alarmu. Czy Ty również się do nich zaliczasz? Stań na czele najlepiej wyszkolonych żołnierzy i sprawdź się na polu bitwy!

Czerwony Alarm
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Czerwony Alarm Ocena Internautów
12345

6 głosów, średnia ocena: 4,83/5

Loading...
3.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Oto strategiczna gra przeglądarkowa dla prawdziwych twardzieli. Nowoczesne pole bitwy z bezwzględnymi przeciwnikami i koniecznością trafnego przewidywania rozwoju wypadków.Nasz wywiad od dawna śledził wzmożony ruch sił wroga w strefie przygranicznej. Odwieczny konflikt, chociaż ostatnio trochę załagodzony, nigdy tak naprawdę nie został rozwiązany. Nadszedł ten dzień… Wrogowie nie zawahali się i zaatakowali Twoją bazę. Mamy Czerwony Alarm! Wszystkie jednostki zostały postawione w stan najwyższej gotowości. Co wydarzy się dalej? To już będzie zależało od Twoich decyzji.

Budowanie bazy

Bez odpowiedniej infrastruktury baza nie będzie mogła prawidłowo funkcjonować. Wybuduj wszystkie niezbędne obiekty

Akcja gry Czerwony Alarm została umieszczona w bliżej nieokreślonej przyszłości. Hipotetyczny konflikt zbrojny między nieistniejącymi krajami stał się kanwą do powstania tej aplikacji, w której – jako mądry i zasłużony w boju dowódca – pokierujesz działaniami militarnymi mającymi na celu przejęcie kontroli nad całym kontynentem.

Oprócz decyzji dotyczących tylko i wyłącznie toczonych walk do Twoich obowiązków należeć też będzie zarządzanie zasobami, jakie potrzebne są do przygotowania niezwyciężonej bazy. Prowadzisz wydobycie i przetwarzanie surowców, rozbudowujesz i modernizujesz bazę oraz szkolisz wojsko. Musisz rozplanować położenie konkretnych obiektów a także przygotować skuteczny system obronny. Rozgrywka w grze Czerwony Alarm toczy się w czasie rzeczywistym: wydajesz żołnierzom rozkazy za pomocą myszy.

Najlepszym chyba elementem opisywanej aplikacji jest możliwość zaatakowania innych graczy – użytkowników portalu NK.pl. Oponenta wybierzesz z menu „satelita szpiegowski”. Znajduje się tam lista żywych i komputerowych przeciwników. To zdecydowanie podnosi atrakcyjność zabawy. Przekonaj się już dzisiaj, czy jesteś w stanie pokonać innych graczy. Zadanie łatwe nie będzie, ale przecież właśnie o to w tym wszystkim chodzi, prawda?

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW