Przeglądarkowa gra Command&Conquer: Tiberium Alliances - informacje na temat gry w portalu Gry-Przegladarkowe.com

command_and_conquer
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Command & Conquer: Tiberium Alliances Ocena Internautów

17 głosów, średnia ocena: 4,35/5

 Loading ...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Legendarna, wizjonerska i prekursorska strategia czasu rzeczywistego pt. Command & Conquer w wersji na przeglądarkę internetową.Kto wie, być może przeglądarkowy C&C: Tiberium Alliances będzie browserowym hitem 2012? Osobiście liczę na to. Przecież tytuł ten należy do crème de la crème gatunku RTS’ów. Ja zaryzykuję stwierdzenie, że dzięki Command & Conquer i jej sukcesowi gatunek mógł się rozwinąć. Ogromny sukces komercyjny C&C, za którym podążyli inni producenci gier spowodował, że szukali oni miejsca dla siebie, rozwijali koncepcję.

Command & Conquer na przeglądarkę

Nie potrzeba niczego więcej. Grafika w C&C Tiberium Alliances ma być przede wszystkim czytelna. Bogactwo tej produkcji ujawnia się w jej złożoności

Patrząc dzisiaj na Command & Conquer widzimy, że tak naprawdę niewiele się zmieniło w RTS’ach. Założenia w każdym tytule, który powstał po C&C były podobne, jeśli nie identyczne. Producenci gier strategicznych szukajli oczywiście nowatorskich rozwiązań, jednak koncepcja zastosowana w CC była tą, którą gracze na całym świecie pokochali. Zmieniają się technologie, ale to jest oczywiste.

Teraz Electronic Arts postanowiło przygotować przeglądarkowego Command & Conquer. Żeby nie ułatwiać sobie zadania postanowili do tego celu wykorzystać technologię HTML5. Brawo. Jeśli nie zdajecie sobie jeszcze sprawy z tego, co to oznacza, wyjaśnię Wam 😉 Rezygnacja z technologii Flash pozwoli na stworzenie Command&Conquer grywalnego na każdym urządzeniu z przeglądarką internetową. Wyobraźcie sobie, że gracie na swoim smartfonie kolejną kampanię czy potyczkę jadąc np. pociągiem czy w poczekalni. Bez dwóch zdań: dla fanów strategii czasu rzeczywistego Command&Conquer Alliances będzie premierą roku 2012.

Jeden komentarz do Command & Conquer: Tiberium Alliances

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW