Kosmiczna saga - gra Battlestar Galactica Online - epickie bitwy w kosmosie, statki kosmiczne w przeglądarkowej grze online

battlestar-galactica-online
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Battlestar Galactica Online Ocena Internautów

8 głosów, średnia ocena: 4,50/5

 Loading ...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Jedna z najlepszych gier browserowych ze statkami kosmicznymi: Battlestar Galactica Online z efektowną grafiką 3D w przeglądarce!Gra Battlestar Galactica Online została stworzona we współpracy z NBC Universal, która posiada prawa licencyjne do serialu Battlestar Galactica oraz kanałem SyFy TV, który nadaje ten popularny serial.

Pełen chaosu i dynamiki bezkres przestrzeni kosmicznej czeka na śmiałków, którzy odważą się wyruszyć w tą mroczną otchłań z wypełnionymi po brzegi ładowniami swoich statków kosmicznych, razem z dobrze uzbrojonymi żołnierzami gotowymi do walki. Gra Battlestar Galactica Online to przede wszystkim podnoszące tętno walki w kosmosie, przygoda oraz eksploracja świata gry.

Walka będzie toczyć się o każdą tonę zasobów, o każdą planetę, o każdy parsek przestrzeni. Rywale nie będą mieli litości – wykorzystają każdą Twoją słabość, aby zwyciężyć w walce. Musisz pamiętać o uzbrojeniu, planować swoją strategię z wyprzedzeniem, starać się nie przeoczyć żadnej nadarzającej się do odniesienia zwycięstwa okazji. Będziesz musiał, przemierzając przestrzeń, sprawdzić się jako pilot swojego statku, omijając grad pocisków wystrzelanych w Twoją stronę. Nie tylko zręczność będzie się liczyć: na sukces w Battlestar Galactica Online trzeba będzie się wykazać zdolnościami taktycznymi.

Gra umożliwia zawiązywanie sojuszy między graczami, czyli mamy do czynienia z klasycznymi mechanizmami rodem z gier MMO. System misji do wypełnienia pozwoli zdobywać doświadczenie, które zwróci się z nawiązką w kolejnych walkach.

Battlestar Galactica Online to przede wszystkim dopracowana grafika 3D, wartka akcja podczas wypełniania misji, bardzo spójna fabuła i, chyba przede wszystkim, rewolucyjne podjeście do gameplay’u, ale przede wszystkim do trybu walki.
Warto zagrać – rejestracja jest darmowa. Zaletą jest to, że chociaż gra posiada zaawansowaną grafikę 3D, można w nią zagrać również na słabych, starych komputerach.

6 komentarzy do Battlestar Galactica Online

StarComm: 7 marca 2011 07:59

Wcześniej nie grałem w gry przeglądarkowe, ale po doświadczeniu z Battlestar Galactica Online już nie zrezygnuję z grania w browserówki. Dzięki za opis i artykuł, bo pewnie nigdy bez was bym się nie dowiedział o tym wspaniałym tytule!

Zebb: 7 marca 2011 08:00

StarComm – ja bym nie przesadzał. Owszem, gra BGO jest dobra, niczego jej nie brakuje, grafika jest bardzo dobra jak na przeglądarkowe gry, ale bez popadania w euforię 😉

Tommas696: 7 marca 2011 08:01

Ja gram i powiem tylko tyle, że nie grałem jeszcze w lepszą grę niż Battlestar!

Stasy: 7 marca 2011 08:02

Nie pozostaje mi nic innego, jak się zarejestrować i sprawdzić, bo waszym opiniom chyba za bardzo nie można wierzyć 😉

Bamby: 7 marca 2011 08:02

Nie widziałem jeszcze takiej grafiki 3D w grze przeglądarkowej, super!

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową