Informujemy o przygotowywanej produkcji pt. Western Storny na FB - Dziki Zachód i znane postacie

Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Western Story Ocena Internautów
12345

1 głosów, średnia ocena: 5,00/5

Loading...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Czy rozpoznajecie jakieś podobieństwo do prawdziwych postaci patrząc na poniższe screeny? Mogę Was zapewnić, że to podobieństwo JEST zamierzone.

Interesującą premierę przygotowują chłopaki z BIT Games Studio. Będzie to multiplatformowa aplikacja społecznościowa udostępniona również na Facebooku. Szczegółów tej produkcji na razie nie znamy, ale ze screenów czy oficjalnego trailera dowiemy się, że będzie to zwariowana, śmieszna i przede wszystkim wspólna (wraz ze znajomymi) zabawa.

Kto jest na tym zdjęciu? 😉

Rzućcie okiem powyżej. Zapowiada się ciekawie, prawda? Razem ze znajomymi z FB założymy bandę rewolwerowców, którzy przemierzać będą połacie Dzikiego Zachodu i stawiać czoła przeciwnościom losu. Bezwzględni łowcy nagród i strzegący prawa stróże – ani jedni, ani drudzy nie będą naszymi sprzymierzeńcami.

Screen

Czerwonoskórzy (nie)przyjaciele

Saloony pełne pijaczków czy miasteczka – tutaj głównym celem zainteresowania będą banki z wypchanymi zielonymi kawałkami papieru kasami pancernymi. Na drodze staną też Indianie, więc trzeba będzie mieć oczy dookoła głowy. Pierwsze, co zwraca na chwilę obecną uwagę, to charakterystyczna grafika. Co do gameplay’u – obstawiamy w naszej Redakcji po cichu, że to co widzimy na screenach, to tylko przerywniki związane z fabułą, natomiast sama rozgrywka będzie albo opierać się o budowę miasteczka i farmy, albo będzie to po prostu przygodówka.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW