Wybierz jedną z dwóch postaci i ruszaj na misję wyzwolenia świata gry Heroes of the Pantheon od sił zła. W tej produkcji liczy się zarówno taktyka jak i zręczność

Heroes of the Pantheon
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Heroes of the Pantheon Ocena Internautów

3 głosów, średnia ocena: 5,00/5

 Loading ...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Tytani, wcześniej bardzo lojalni wobec Herosów Panteonu dali się przekupić i obalili ich. Siły zła opanowały nasz kraj: dotknęły one zarówno bogów jak i śmiertelników.Jak mówią – nadzieja umiera ostatnia. Teraz również tli się ona w sercach wielu z nas. Wystarczy wyzwolić świat z sił zła. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Ale od czego jesteś Ty? Nie z takimi trudnymi zadaniami wcześniej potrafiłeś sobie poradzić.

Wybieramy postać

Pierwszą rzeczą jest wybór postaci - może to być Wojownik lub Zabójczyni (Centurion lub Siciaria)

W grze RPG noszącej tytuł Heroes of the Pantheon wybrać możesz między dwoma postaciami: Centurionem oraz Siciaria. Ten pierwszy to zaprawiony w bojach żołnież – świetnie wyszkolony, władający dobrze bronią. Siciaria to podstępna, potrafiąca świetnie się kamuflować i skradać zabójczyni. Którą z postaci wybierzesz – ten wybór będzie należeć do Ciebie. Oczywiście każda z postaci posiada swoje umiejętności, mocne i słabe strony.

Screenshot

Pierwsze kroki w grze... Nauczysz się walki i wszystkich głównych zasad

Jak już wspomnieliśmy, aplikacja ta należy do gatunku action RPG, z naciskiem na to pierwsze słowo. Przypomina trochę zręcznościową platformówkę, jednak jest tutaj sporo elementów typowych dla „erpegów”. Wybraną postacią sterujemy z klawiatury – klawisze kursora to poruszanie się, spacja – skok, natomiast klawisze ASDFGQWE to różne ataki oraz wykorzystanie przedmiotów specjalnych, jakie ze sobą niesiemy. W miarę odkrywania kolejnych zakątków świata Heroes of the Pantheon oraz eliminowaniu kolejnych wrogów będziecie zdobywać kolejne poziomy, umiejętności i nagrody.

Graficznie aplikacja prezentuje wysoki poziom, to samo dotyczy dźwięku. Grywalność to także mocna strona opisywanej aplikacji. Kilka godzin dobrego grania czeka na Facebooku. Produkcja wymaga pluginu Unity 3D (zainstaluje się automatycznie, jeśli jeszcze takiego nie posiadacie).

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową