Popularne kalambury w postaci przeglądarkowej gry noszącej tytuł World of Doodles to społecznościowa zabawa na Facebooku

world_of_doodles
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra World of Doodles Ocena Internautów

1 głosów, średnia ocena: 5,00/5

 Loading ...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Lubimy różnorodne zgadywanki, rysowanki i gry typu kalambury, prawda? Nie ma nic lepszego na nudę, a żeby dobrze się bawić wystarczy kawałek kartki papieru i coś do pisania.

Trzeba jednak do takich gier mieć przynajmniej jedną chętną osobę w pobliżu. Ale teraz dzięki Facebookowi nawet to ograniczenie zostało zniesione. Wystarczy dowolne urządzenie z przeglądarką internetową i już możemy – razem z członkami społeczności Facebooka – uczestniczyć w wielkiej zabawie pod tytułem World of Doodles!

Odgadnij obrazek

Na planszy powoli powstaje rysunek a Ty masz ograniczoną ilość czasu na odgadnięcie, co on przedstawia

Zasady gry są banalnie proste – wybieramy jeden z trybów zabawy. Możemy chwycić do ręki wirtualny ołówek i przygotowywać zagadki rysunkowe albo podjąć wyzwanie i spróbować odgadnąć kalambury przygotowane przez innych członków społeczności FB. Wybór należy do Ciebie. Jeśli zdecydujesz się odgadywać obrazki, rusza stoper i równocześnie z jego uruchomieniem naszym oczom stopniowo ukazuje się rysunek. Kiedy uznasz, że znasz odpowiedź, kliknij i wpisz, co obrazek przedstawia. Tutaj trzeba zaznaczyć, że językiem gry jest angielski, tak więc wszystkie słowa użyte do określenia tego, co na rysunku się znajduje, musimy podać po angielsku. To właściwie jedyna wada (dla niektórych) gry World of Doodles.

Screenshot World of Doodles

Odgadnąłeś! Brawo! Możesz ocenić kalambury lub przejść do następnej zgadywanki

Jeśli zdecydujecie się na tryb rysowania, wybieracie kategorię, po czym dostajecie zadanie odwzorowania podanego na ekranie słowa. Na czystej tablicy staracie się narysować jak najlepiej podane słowo – możecie użyć kolorów, jednego z kilku pędzli itd. Jeśli czujecie, że jesteście obdarzeni zdolnościami plastycznymi, spróbujcie tego trybu. Uwaga! Gracze w trybie zgadywania będą widzieli Twoje obrazki – mogą je oceniać, więc starajcie się.

World of Doodles jest super grą, przydałaby się wersja polska dla osób nie znających angielskiego. Jednak nawet tą barierę łatwo Ci będzie przejść – od czego są przecież słowniki, prawda?

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową