Gry-Przegladarkowe.com

Portal Nasza Klasa udostępnił darmową grę farmerską pt. Wiejskie Życie

wiejskie_zycie
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Wiejskie Życie Ocena Internautów

29 głosów, średnia ocena: 4,31/5

 Loading ...
5.0

Farmerska gra po polsku pt. Wiejskie Życie pozwoli nam zakosztować sielanki życia na prowincji dzięki portalowi społecznościowemu Nasza Klasa!

Jak bardzo wciągającym i zajmującym zadaniem jet utworzenie pięknego gospodarstwa wiejskiego wiedzą wszyscy ci z Was, którzy mieli do czynienia wcześniej do czynienia z przeglądarkowymi grami farmerskimi. Wiejskie Życie należy do tego gatunku i opublikowano ją w portalu społecznościowym NK.pl. Pole za domem, stodoła, obora i chlew a do tego kurniki. I tego wszystkiego, moi drodzy, będziecie musieli doglądać na bieżąco.

Nagrody WIejskie Zycie - Screen

Za codzienne logowanie otrzymacie w Wiejskim Życiu nagrody

Gra Wiejskie Życie jest stale aktualizowana: dodawane są nowe eventy, ciekawe konkursy i dodatkowe elementy, jakie możemy umieścić na naszych gospodarstwach. Dlatego jest to bardzo ciekawa, nie nudząca się propozycja dla miłośników i miłośniczek gier farmerskich.

Zieleń wszechobecna koi mnie...

Jak zdobyć dodatkowe dukaty w grze? Wystarczy brać czynny udział w konkursach organizowanych w Wiejskim Życiu. Autorzy wymyślają przeróżne konkurencje i wierzcie mi: zadania wydające się trudne wcale takie nie są, dlatego próbujcie. Społeczność związana z tą grą z pewnością Wam pomoże.

2 komentarzy do Wiejskie Życie

mariola: 12 września 2012 18:59

gra jest zajmujaca i fajna ale dlaczego nie moge sie od dwoch tygodni zalogowac dajcie odpowiedz czy mam z niej zrezygnowac

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Toplista
Najnowsze gry
Stokrotkowo
Stokrotkowo gra NK http://gry-przegladarkowe.com
Wisielec na Naszej Klasie
wisielec-nk
Mahjong Arena
mahjong-arena
Magiczna Dolina NK
magiczna-dolina-gra
Aztec Zone
Aztec Zone NK
Dessert Shop
dessert-shop
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową