Nowatorska gra farmerska dla użytkowników portalu społecznościowego Facebook nosi tytuł The Household i oferuje mnóstwo świetnej zabawy

the_household
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra The Household Ocena Internautów

3 głosów, średnia ocena: 4,67/5

 Loading ...
3.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Wybierz płeć postaci i zabieraj się za robotę, bo to gospodarstwo wymaga od Ciebie silnej ręki, mądrych decyzji i odrobiny chęci, jeśli chcesz rozwinąć je do poziomu, jakiego zazdrościć będą Tobie inni gracze.

Opisywana gra należy do gatunku farmerskich aplikacji internetowych, w których głównym naszym zadaniem jest podjęcie obowiązków należących do każdego dobrego farmera. Znajdujesz się gdzieś wśród zieleni pól. Jedyne co posiadasz na początku to dobre chęci. Na szczęście w pobliżu jest doświadczony gospodarz, który pomoże rozpocząć zabawę. Wskazuje Ci w poradniku rozpoczynającym rozgrywkę jakie czynności musisz wykonać. Jest to przede wszystkim plewienie, czyli usuwanie chwastów i przygotowywanie miejsca pod … nowe uprawy. Tak jest – sami posadzicie wybrane gatunki roślin.

Screen z gry The Household

Dużo chwastów dookoła, ale za chwilę się z tym uporasz

Ze sklepu wybieramy nasiona a potem miejsce, na którym posiejemy warzywa czy owoce. Dojrzałe ogórki, pomidory, kukurydzę itd. zbierzemy i umieścimy w naszych spiżarniach. Wokół naszego gospodarstwa rosną drzewa – zetniemy je – drewno przyda się do budowy nowych obiektów. Stodoły, chlewiki i obory – przecież dobre gospodarstwo nie obejdzie się bez gromadki trzody i bydła, prawda? Gotowe produkty z pól i obór przetworzycie na dobra konsumpcyjne.

Sadzimy rośliny w The House Hold

Wybór owoców i warzyw jest duży - im większa różnorodność upraw na naszej farmie, tym lepiej!

Niedawno The Household zostało udostępnione na naszej klasie w języku polskim. Jak na razie na FB nasz ojczysty język nie jest udostępniony, ale być może wkrótce się to zmieni – dobrze by było, bo jest to fajnie zrobiona propozycja.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW