Świat mody, wielkich zakupów i imprezowych ludzi w grze przeglądarkowej Modnisia na Naszej Klasie

Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Modnisia Ocena Internautów
12345

98 głosów, średnia ocena: 4,51/5

Loading...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Witajcie dziewczyny! Dziś zabiorę Was na wielkie zakupy. Będziemy przebierać i wybierać w najmodniejszych strojach i tylko Wasza wyobraźnia może być ograniczeniem. Zagraj w grę przygotowaną specjalnie dla dziewczyn: nosi tytuł Modnisia i udostępniona jest w portalu Nasza Klasa.

Najpierw przyjrzymy się sobie bacznie w wirtualnym lustrze. Wybierzemy wygląd postaci. Opcji jest mnóstwo, więc możemy dowolnie ustalić wygląd zewnętrzny. Kiedy już, moje drogie, zdecydujecie się na to, jak chcecie wyglądać, ruszamy. Odwiedzimy butiki, w których przeszukujemy kolejne półki z ciuchami. Przed zakupem każdego ubrania możemy się przejrzeć i zdecydować, czy rzeczywiście będziemy chciały w danym ubraniu chodzić.


Gdzieś w kupionych ubraniach trzeba chodzić. Wybierzemy się na imprezy i prywatki, gdzie poznamy znajomych. Musimy zrobić na nich jak najlepsze wrażenie. Ważne w grze Modnisia będzie również poznanie drugiej połówki. Świetny, przystojny chłopak to coś, czym będziemy mogły pochwalić się w gronie przyjaciółek.

Imprezowe życie, świetne ciuchy i fajni chłopcy: w grze Modnisia zaznamy tego wszystkiego. Sprawdźcie, czy Wasz gust zdobędzie uznanie u innych. Najlepsze butiki wypełnione atrakcyjnymi i najnowszymi krzykami mody czekają i stoją przed Wami otworem. Wystarczy tylko wyciągnąć rękę…

Pamiętajcie, że każda prywatka, którą odwiedzicie, będzie swego rodzaju konkursem piękności. To właśnie na nich będziecie chodziły dumne jak pawie albo, jeśli społeczność Was nie zaakceptujecie, wrócicie do domu zawstydzone. Dlatego przed każdą imprą przygotujcie się do niej dobrze.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry online