Ta gra na pierwszy rzut oka może wydawać się skomplikowana. Wcale nie jest i bądźcie pewni, że Mahjong Arena wciągnie Was na długie godziny

mahjong-arena
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Mahjong Arena Ocena Internautów

Zagłosuj!

 Loading ...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Przenosimy się do starożytnych Chin. Tutaj wiele wieków temu bardzo popularna była (i jest do dzisiaj) pewna gra logiczna.Od początku komputerowej rozrywki powstawały (już nawet na komputery 8-bitowe) najprzeróżniejsze mutacje Mahjonga. Teraz również na Facebooku w wersji przeglądarkowej powstają takie gry. Oto jedna z nich zatytułowama Mahjong Arena.

Gra Mahjong Arena

Gra Mahjong Arena

Na stosie w losowej kolejności ułożono klocki domina z charakterystycznymi symbolami. Ilość rozłożonych kostek zależy od poziomu, na którym się aktualnie znajdujemy. Im wyższy poziom trudności, tym więcej kostek. Zadaniem gracza jest usunięcie wszystkich kostek ze stołu. Zdejmujemy po dwie kostki, na których znajdują się identyczne symbole. Drugim obostrzeniem jest konieczność zdejmowania wyłącznie kostek niezablokowanych, czyli takich, które przynajmniej dwoma swoimi bokami nie stykają się z inną kostką. Gra wciąga, więc zarezerwujcie sobie kilkadziesiąt minut na zabawę (to niezbędne minimum!).

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry online