Aplikacja farmerska w języku polskim pod tytułem Klondike na Naszej Klasie to rozbudowana fabuła, przyjemna oku grafika, ale przede wszystkim wysoka grywalność. Przecież to właśnie ten ostatni czynnik najbardziej wpływa na to, czy dana gra nam się podoba, czy nie.

Klondike NK
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Klondike NK Ocena Internautów
12345

2 głosów, średnia ocena: 5,00/5

Loading...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Od wielu miesięcy nie otrzymujesz listów od Twojego ojca, podróżnika. Jego ostatnia misja na daleki kontynent miała być trudna i niebezpieczna, ale nikt nie przypuszczał, że tak wytrawny poszukiwacz przygód, jak Twój tata, zaginie nie wiadomo gdzie.

Nieodłącznym elementem pracy naukowej, jaką prowadzi Twój ojciec, są częste podróże. Mogą one trwać nawet klika miesięcy. Pisujecie do siebie listy, informujecie się o tym, co u Was słychać… Ostatni list jednak przyszedł jeszcze przed zimą. Do teraz, chociaż kończy się już wiosna, nie otrzymałeś żadnej nowej wiadomości. Powoli dociera do Ciebie straszna myśl: musiało się coś stać!… Ekspedycja zaginęła, słuch o niej zaginął, a Ty postanawiasz odnaleźć swojego tatę. Nie spoczniesz, póki Twoja misja nie zakończy się powodzeniem. To musi się udać.

Gra Klondike - Nasza Klasa

Obcy kontynent, nowi ludzie... Tutaj rozpoczynasz swoją przygodę z grą Klondike na Naszej Klasie

Plan jest jasny: musisz zacząć od miejsca, w którym Twój ojciec rozpoczynał wyprawę. Tam rozpytasz się wśród tubylców i postarasz się zebrać jak najwięcej informacji, które mogłyby cokolwiek powiedzieć o tym, gdzie jest Twój ojciec i jakie były przyczyny przerwania misji. Pozostaje też odpowiedź na najważniejsze pytanie: dlaczego nie dał znaku życia? Może ktoś go więzi?

Zanim jednak ruszysz w głąb kontynentu musisz przygotować obozowisko. A więc – przechodzimy do głównego rdzenia gry Klondike. Aby móc działać potrzebujesz miejsca, z którego swobodnie będziesz mógł udawać się na eksploracje miejsc, w których być może bywał Twój ojciec. Budujesz całą prężnie funkcjonującą wioskę: przygotowujesz uprawy roślin, hodujesz zwierzęta, dbasz o stały zapas drewna, które będzie potrzebne do budowy.

Klondike jest grą w języku polskim. Umożliwiono zabawę w trybie pełnoekranowym – szata graficzna prezentuje się wtedy bardzo korzystnie. Obsługa aplikacji jest prosta, zasad gry nauczymy się z wbudowanego tutoriala a cały czas dostępna jest pomoc i tzw. FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry online