Zagadki rysunkowe, czyli Kalambury Online na Naszej Klasie. Odgaduj słowa, rysuj i baw się dobrze. Gra przygotowana oczywiście w języku polskim!

Kalambury Online
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Kalambury NK Ocena Internautów

10 głosów, średnia ocena: 4,40/5

 Loading ...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Rysuj, zgaduj, baw się dobrze. Teraz jedna z bardziej znanych gier towarzyskich w wersji przeglądarkowej została udostępniona użytkownikom polskiego portalu społecznościowego Nasza Klasa.

Część pierwsza – zgaduj!

Na ekranie pojawiają się rysunki. Pod nimi widzicie rozsypane literki oraz puste pola na nie przeznaczone. Jest ich tyle, ile liter liczy sobie wyraz do odgadnięcia. Jeśli chcesz usunąć zbędne litery, skorzystaj z koła ratunkowego. Wybieraj kursorem myszy kolejne litery aby ułożyć cały wyraz. Za prawidłowe odgadnięcie otrzymujemy punkty.

Odgadywanie Słów

Co jest na rysunku? Zgadnij i zapisz właściwe słowo!

Część druga – rysuj!

Pojawia się wyraz a naszym zadaniem jest narysować coś, co nakieruje innych graczy na odgadnięcie go. Musimy tutaj oprócz zmysłu plastycznego wykazać się odrobiną zdolności manualnych. Ale – przecież każdy lubi rysować. Jeśli coś nie wyjdzie, skorzystajcie z gumki. Kiedy uznacie, że rysunek jest gotowy, zatwierdźcie go zielonym „ptaszkiem”.

Rysuj - gra Kalambury

Obie powyższe części pojawiają się na zmianę. Chodzi o to, aby każdy mógł raz zgadywać, raz rysować. Do rysowania mamy oczywiście ołówek i gumkę. Nikt nie powinien mieć problemu z obsługą wirtualnej tablicy rysunkowej. Kalambury na Naszej Klasie to rywalizacja między innymi graczami: za odgadnięte wyrazy dostajemy punkty, potem na tablicy wyników ustalana jest kolejność najlepszych graczy.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową