Gra z gatunku "dopasuj 3" pod tytułem Gwiazdozbiór to propozycja dla użytkowników portalu społecznościowego Nasza Klasa - szybka, wciągająca i relaksująca aplikacja

Gwiazdozbiór NK
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Gwiazdozbiór na NK Ocena Internautów

2 głosów, średnia ocena: 2,50/5

 Loading ...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Tak wciągających i relaksujących produkcji jak te z gatunku dopasuj 3 jest niewiele. Mają one grono stałych fanów i zawsze chętni są do sprawdzenia nowych tytułów tego typu.

My też w redakcji naszego Portalu nie stronimy od tego typu gierek. Chociaż tysiące tego typu aplikacji już powstało zawsze z ciekawością uruchamiamy nowości należące do tego pojemnego i zróżnicowanego gatunku, jakim są logiczne gry na przeglądarkę. Co kryje się pod nazwą Gwiazdozbiór? Rozgrywka polega na usuwaniu z planszy trzech (lub więcej) tych samych elementów – kolorowych diamentów. Na zdobycie najlepszego wyniku mamy minutę. W ciągu tych 60 sekund musimy się uwijać jak w ukropie: jeśli chcecie zająć dobre miejsce na liście najlepszych wyników, trzeba się bardzo skupić.

Screen Gwiazdozbiór na NK

Na screenie gra Gwiazdozbiór z naszej klasy w całej okazałości

Nad planszą gry znajduje się pasek energii – każde prawidłowe kliknięcie w grupę 3 lub więcej kamieni jednakowego koloru powoduje zwiększenie ilości energii się na nim znajdującej. Im więcej kamieni usuniemy, tym więcej energii nam przybędzie. Błędny klik odejmuje nam energię. Jeśli zapełnicie pasek, dostaniecie bonus.

Dynamiczna, ale i wciągająca gra Gwiazdozbiór na Naszej Klasie będzie idealną propozycją dla każdego. Pod względem grafiki i dźwięku nie ma się do czego przyczepić. Polecamy.

Jeden komentarz do Gwiazdozbiór na NK

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW