Ruszaj w trasę koncertową, odegraj najlepsze sety i porwij do tańca tłumy. W Bopler Tap Tour, grze muzycznej na portalu Facebook, posłuchasz dobrej muzy i dobrze się zabawisz

Bopler Tap Tour
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Bopler Tap Tour Ocena Internautów

1 głosów, średnia ocena: 3,00/5

 Loading ...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Zaczniesz od Seattle. Tutaj odegrasz pierwszy koncert. Czekają świetne kawałki samych gwiazd, takich jak Fall Out Boy, The Vines i wielu, wielu innych.

Bopler Tap Tour to gra swoją mechaniką podobna do takich produkcji, jak na przykład Guitar Hero czy też Rock Band. Puszczana jest muzyka, z góry zjeżdżają kolorowe kółka a naszym zadaniem jest trafienie w rytm. Naciskanie w odpowiednim momencie jednego z klawiszy kursora (lewo, dół, prawo) powoduje, że trafiamy lub pudłujemy z rytmem. Jeśli będziesz trafiać, wskaźnik ekscytacji tłumu będzie rósł no i oczywiście otrzymywać będziesz punkty. Żeby przejść poziom trzeba zdobyć odpowiednią ilość gwiazdek (od jednej do trzech).

Gra Bopler Tap Tour - świetna rozrywka przy dobrej muzyce. Za darmo na Facebooku!

Czy zdołasz osiągnąć szczyt kariery w krótkim czasie? Pokonuj kolejne poziomy i postaraj się pobić innych. Dla tych, którym nie podoba się repertuar muzyczny w podstawowej wersji i szuka mocniejszych brzmień, wybierzcie Bopler Rock Tour (apps.facebook.com/boplerrocktour/) – czekają kawałki rockowe, hardrockowe, metalowe – od klasyki gatunków po nowe brzmienia. Dlaczego lubimy tego typu gry? Przecież każdy lubi dobrą muzę, więc popularność takich produkcji nie dziwi.

Bopler Rock Tour

Wersja rockowa tej gry wygląda prawie identycznie - różni się kolorystyką

Powyżej, jako formalność, prezentujemy wygląd wersji rockowej Boplera. Jak widzicie, nie jest specjalnie inna od tej popowo/hiphopowej. Powodzenia na trasie i udanych koncertów!

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową