Poznaj ciekawą grę farmerską: pomóż zwariowanemu naukowcowi prowadzić badania w grze Astro Garden przygotowaną z myślą o użytkownikach portalu społecznościowego Facebook

astro-garden
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Astro Garden Ocena Internautów

2 głosów, średnia ocena: 5,00/5

 Loading ...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Nietypowa gra farmerska, w której zajmiemy się przygotowywaniem niesamowitego laboratorium naukowego w tajemniczym ogrodzie.Powstało już setki gier farmerskich, ale nadal nas bawią i chętnie z nich korzystamy. Autorzy w coraz to nowszych aplikacjach tego typu wprowadzają urozmaicenia, fabułę i elementy, które mają odróżnić ich dzieła od innych dostępnych na Facebooku gier. Na jaki pomysł wpadli autorzy gry Astro Garden? Pomagamy w niej pewnemu naukowcowi w jego badaniach nad dziwnym wynalazkiem. Jego laboratorium znajduje się w ogrodzie – rośliny odgrywają dużą rolę w badaniach. Twoim zadaniem będzie rozwijanie całej infrastruktury badawczej, która składa się z upraw roślin i specjalnych budynków, w których nasz mentor-eksperymentor może prowadzić swoją pracę.

Gra Astro GardenGra wyróżnia się fajną grafiką i dźwiękiem. Gracze polubili ją za fabułę, dopracowany interfejs, ciekawe questy i elementy społecznościowe. Zaimplementowano też system zmiennej pogody, co jest rzadkością w grach farmerskich na Facebooku. Oprócz głównych zadań, jakie wykonujemy w grze Astro Garden, gromadzimy kolekcję specjalnych przedmiotów, możemy się nimi wymieniać ze znajomymi. Czy uda się Wam wybudować wehikuł czasu? Przekonajcie się sami!

Jeden komentarz do Astro Garden

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową